Czy To Możliwe, Aby 15 Miesięczne Dziecko Nie Mówiło "Mama"?

wiecej info na często mnie pytacie w co się bawić z rocznym dzieckiem. Kasia: - 16 wrze¶nia córka posz³a do szko³y. Syn zosta³ w domu z babci±, która przyjecha³a z Katowic. Za dwadzie¶cia pierwsza zadzwonili do mnie, ¿e mamy przyjechaæ do ratusza. Od razu mi siê lampka zapali³a. Zadzwoni³am do Sebastiana. Odprowadziłem „żonę” pod wskazany adres, grzecznie przywitałem się ze szczupłą brunetką i poszedłem w swoją stronę. Cały czas nasłuchując rozmowę przez telefon, gdzie trwało połączenie.
W rozmowie z Jackiem Szmidtem Justyna Pochanke poruszyła także temat swojego starszego 15 lat partnera, którym jest redaktor naczelny TVN24 i "Faktów", Adam Pieczyński. Prezenterka wyznała, że różnica wieku kompletnie im nie przeszkadza. Sencow od połowy maja prowadzi głodówkę w kolonii karnej na rosyjskiej Dalekiej Północy, gdzie odbywa wyrok. Drogi czytelniku, tak, jest to możliwe, jesli korzystałeś z tej strony i znasz juz datę, to szykuj się na śmierć.
Kiedy eight lat temu przestępowałam próg redakcji "Nationwide Geographic" wydawało mi się, że potrafię robić zdjęcia (śmiech). Mówię to z uśmiechem, ponieważ biegałam z aparatem po świecie i przywoziłam wiele uwiecznionych przez siebie obrazów. Ale im częściej mam kontakt z wybitnymi fotografami i z fotografią na najwyższym światowym poziomie, tym mniej mam śmiałości, aby powiedzieć, że robię dobre zdjęcia. Dzisiaj właściwie każdy czuje się fotografem, wrzucamy mnóstwo zdjęć do internetu i sądzimy, że jesteśmy fotografami. Moim zdaniem wspaniale, że to robimy, bo na koniec i tak widz decyduje, czy dane zdjęcie mu się podoba czy nie. Pamiętajmy jednak, że wspaniali fotografowie, których ja mam szczęście spotkać w swojej pracy, to są ludzie szalenie wrażliwi i skromni, którzy pokazują obrazy niespotykane. Do tego trzeba mieć po prostu wielki talent, poparty wielką pracą.
Tak było, tego się nie da się zapomnieć. Miała straszne sny, przygniatające wspomnienia, przeżywała to wszystko co było jej udziałem. Wzruszało ją każde spotkanie przypominające tamte czasy. Powtarzała, że nic nie odda słowami ogromu cierpień matek, których dzieci były oddawane w obce ręce. Zawsze żałowała tego, że nie zrobiła więcej, że mogła uratować jeszcze więcej osób. Cieszyła się z tego, że miała przy sobie tak wielu zaufanych współpracowników, którzy jej pomagali w ratowaniu dzieci. Bez nich sama niczego by nie zdziałała. To są bezimienni bohaterowie warci ogromnego szacunku.
Apel matki Sencowa opublikowało niezależne radio Echo Moskwy. List do Putina zawiera prośbę do prezydenta Rosji, by "okazał miłosierdzie" i "nie niszczył życia" skazanego reżysera. 100g migdałów obranych ze skórki zalać na noc szklanką letniej wody. Co¶ w tym musi byc, prawie wszêdzie tam, gdzie zjawiaj± sie Polacy z rodzinami, s± ok³opoty z urzêdami do spraw m³odzie¿y i dzieci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *